Meist

Õigusbüroo eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga teenust ning saavutada klientide rahulolu. Soovime leida klientide õigusalastele probleemidele parimad lahendused, ennetades ja hoides ära kliendi tegevusprobleeme. Meie jaoks on oluline, et klient jääks temale osutatud õigusteenusega rahule. Õigusbüroo kliendile öeldakse otse, kui leitakse, et keegi teine saaks mõnes valdkonnas teda paremini nõustada.

Meie missiooniks on pakkuda parima hinna ja kvaliteediga õigusteenust. Oleme kliendi jaoks olemas, kui ja kus kliendil meid vaja. Prioriteediks on tähtaegadest ning antud lubadustest kinnipidamine. Me ei luba midagi, milleks ei ole suutelised.

Õigusbüroo jaoks on väga oluline, et õigusabi saaks kätte igaüks, kes meie poole selle saamiseks pöördub. Seetõttu püüab õigusbüroo olla paindlik nii oma teenuste hinna kui maksetähtaegade kokkuleppimisel kliendiga.

Õigusbüroo juristid omavad magistrikraadi õigusteaduses (Master of Arts in Law), mis annab õiguse klientide esindamiseks kohtumenetluses ja tagab õigusteenuste kvaliteedi.